Warning: include_once(analytics_fb.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/sim80a5f/public_html/spk-okna.pl/rolety.php on line 23 Warning: include_once(): Failed opening 'analytics_fb.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lsphp53/lib/php') in /home2/sim80a5f/public_html/spk-okna.pl/rolety.php on line 23

Rolety zewnętrzne oraz antywłamaniowe

Rolety zewnętrzne

Zarówno rolety zewnętrzne, jak i nadstawne są doskonałym rozwiązaniem, zapewniającym poczucie bezpieczeństwa oraz izolację termiczną. Bardzo ważną rolę w przypadku rolet zewnętrznych pełnią walory wizualne, a co za tym idzie są one wykonywane tak, aby odpowiednie komponowały się z różnymi stylami architektonicznymi. Ponadto, rolety zapewniają doskonałą izolację akustyczną, dzięki czemu umożliwiają one tłumienie hałasu, nawet w centrum miasta. Jako fachowa firma doskonale zdajemy sobie sprawę, że rolety zewnętrzne są inwestycją na długie lata, dlatego wykonujemy je z wysoko jakościowego materiału, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, jak i biologiczne. Rolety nadstawne cechują się bardzo podobnymi walorami funkcjonalnymi, jednak warto pamiętać, że montowane są wyłącznie w momencie budowy całego obiektu lub całkowitej wymiany okiennej stolarki, jednak dzięki temu możliwe jest uzyskanie efektu, poprzez który roleta wydaje się być wręcz częścią okna. Niewątpliwie zarówno rolety zewnętrzne, jak i nadstawne przynoszą ogromne korzyści, za niewielką cenę.

Rolety zewnętrzne - mogą być montowane w każdej chwili, gdyż stosuje się je na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

Rolety nadstawne, które inaczej możemy też nazwać nasadkowymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących.
Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

Roletki Materiałowe

Biorąc pod uwagę fakt, że materiałowe rolety sprawdzają się w każdym budownictwie, oferujemy szeroki zakres usług, pozwalających na dostosowanie rolety, adekwatnie do potrzeb klienta. Dysponujemy szeroką gamą wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy projekt jest oryginalny i dostosowany do stylu danego budynku. Wśród rolet materiałowych szczególną popularnością cieszą się moskitiery, które doskonale zabezpieczają pomieszczenia przed wszelkimi insektami, które okazują się dla nas bardzo uciążliwe zwłaszcza w sezonie letnim. Innym typem rolet, który także nie bez powodu cieszy się dużym zainteresowaniem są pionowe żaluzje, które doskonale nadają się do pomieszczeń, w których znajdują się duże okna. Żaluzje pionowe są szczególnie spotykane w różnego rodzaju biurach i gabinetach, ponieważ wyglądają bardzo estetycznie i skutecznie zabezpieczają przed przedostawaniem się promieni słonecznych.

Roletki antywłamaniowe oraz zabezpieczające

Nasza firma oferuje Państwu najnowocześniejsze oraz najwygodniejsze rozwiązania systemu roletek materiałowych, które doskonale dopasowują się do każdego rodzaju wnętrza. W naszej bogatej kolekcji znajdują się tkaniny o wzorach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Szeroka gama tkanin pozwala każdemu Klientowi wybrać coś dla siebie.
Moskitiera zabezpiecza nasze mieszkania i domy przed jakże uciążliwymi insektami. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych, a także w takich miejscach, które szczególnie wymagają takiej ochrony np. restauracje, szpitale, przedszkola, żłobki etc.
Żaluzje pionowe inaczej verticale zbudowane są z dwóch podstawowych elementów: szyny z mechanizmem sterującym oraz pionowo wiszących pasków. Jest to dobra osłona do biur, gabinetów, sklepów oraz wszlekiego rodzaju pomieszczeń które posiadają ogromne okna i ściany ze szkła.