Warning: include_once(analytics_fb.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/sim80a5f/public_html/spk-okna.pl/okna.php on line 17 Warning: include_once(): Failed opening 'analytics_fb.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lsphp53/lib/php') in /home2/sim80a5f/public_html/spk-okna.pl/okna.php on line 17

Okna Wrocław

Okna PCV

Okna PCV są bardzo dobrym rozwiązaniem praktycznie pod każdym względem. Szczególnym powodem, dzięki któremu okna te cieszą się tak ogromną popularnością są ich walory użytkowe, ponieważ jak się okazuje, dzięki materiałowi z jakiego są one wykonane w niezwykle prosty sposób można zadbać o czystość. Ponadto okna PCV stanowią doskonałą izolację cieplną, co pozwala na zaoszczędzenie środków w sezonie zimowym. Okna te są bardzo opłacalne nie tylko ze względu na ich właściwości izolacyjne, ale również na pierwotną cenę, która jest bardzo przystępna. Ponadto warto zauważyć, że w przypadku tych okien, niska cena wyjątkowo idzie w parze z bardzo dobrą jakością materiałów, dzięki czemu każdy klient może pozwolić sobie na profesjonalny efekt. Ponadto okna PCV charakteryzują się dużą odpornością na wszelkie uszkodzenia, a co za tym idzie nie wymagają regularnych renowacji, tak jak np. okna drewniane, chociaż wizualnie są w stanie być do nich łudząco podobne. Warto zdecydować się na okna PCV nie tylko ze względu na ich cenę, ale przede wszystkim dobrą jakość.

Okna PCV są trwałe i odporne na czas i zabrudzenia
Okna aluminiowe są bardzo wytrzymałe.

Okna aluminiowe

Okna Aluminiowe doskonale sprawdzają się w każdych warunkach, a przede wszystkim są one szczególną korzyścią dla osób zamieszkujących miasta, ponieważ potrafią doskonale chronić przed hałasem. Ponadto okna te są bardzo wytrzymałe, a co za tym idzie, klient nie musi martwić się, że będzie zmuszony wykonywać uciążliwe konserwacje. Warto także mieć na uwadze, że okna aluminiowe mają także świetny design, co znacznie zwiększa wartość nieruchomości. okna te świetnie prezentują się zarówno w nowym, jak i w starym budownictwie, ponieważ zawsze wyglądają bardzo estetycznie. Jako profesjonaliści wierzymy, że odpowiedni wzór idący w parze z dobrymi materiałami, jest kluczem do uzyskania imponującego wyglądu okien, którym klient może cieszyć się przez długie lata. Aby zapewnić jeszcze lepszy efekt, podczas wykonywania aluminiowych okien, bazujemy wyłącznie na wysoko jakościowych materiałach, dzięki czemu mamy pewność, że nasz klient będzie zadowolony.

Okna drewniane

W naszej ofercie znajdują się także okna drewniane, które nie bez powodu, nadal cieszą się dużą popularnością. Jako profesjonaliści dysponujemy szerokim zakresem wzorów, dzięki którym każdy klient może wybrać projekt, adekwatny do jego potrzeb i upodobań. Ze względu na lata doświadczeń, dziś śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy otwarci na wszelkie nowe wyzwania i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Okna drewniane dają przede wszystkim możliwość kształtowania szerokiej gamy wzorów, tak aby dostosować je do stylu całego budynku, dzięki czemu wykonując naszą pracę jesteśmy w stanie zachować pewną harmonię i uzyskać imponujący efekt końcowy. Materiał, jakim jest drewno, pozwala na wykonanie zarówno okien klasycznych, nowoczesnych, awangardowych, jak i bardzo eleganckich, dzięki czemu każdy klient ma możliwość wybrania odpowiedniego wzoru. Ponadto wykonując okna drewniane bazujemy wyłącznie na profesjonalnych maszynach, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że projekty te wymagają fachowej obróbki. Dzięki oknom drewnianym, zapewne każdy klient ma możliwość wyboru okien odpowiadających jego indywidualnym potrzebom.

Okna drewniane są bardzo ekologiczne.
Okna w systemie PERFECTLINE

Okna w systemie PERFECTLINE

Okna PERFECTLINE to produkty cechujące się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią ciepło i spokój domowego ogniska.
Zastosowanie poszerzonych do 70 mm profili polepszyło statykę okna, a możliwość użycia grubszych szyb oraz ich głębszego osadzenia znacznie zwiększa ich bezpieczeństwo.
Dzięki perfekcyjnej technologii produkcji system PERFECTLINE udoskonalił i połączył cechy systemów luksusowych ze standardowymi, tworząc nowy wizerunek okna, który wyróżnia się niezwykle długą żywotnością, a także idealnym kolorem na wiele lat.
Produkt objęty gwarancją 10 lat !!!

Okna w systemie SOFTLINE 82

SOFTLINE 82 to siedmiokomorowy system profili okiennych VEKA SOFTLINE 82 o wielokomorowej geometrii oraz głębokości zabudowy 82 mm, zapewniający efektywność energetyczną na najwyższym poziomie.
Doskonałe właściwosci izolacyjne okien w systemie SOFTLINE 82 niwelują róznice temperatur w pomieszczeniach, zapewniajac w ten sposób przytulną atmosferę. Komfort mieszkania wzbogaca ochrona przed hałasem już w wersji standardowej okna, a dodatkowo wyposażone - osiagają najwyższą klasę izolacji akustycznej.
Firma VEKA wprowadzając na rynek nowy system SOFTLINE 82 uczyniła z niego swój produkt flagowy, mający na długi czas wzynaczać nowe trendy na rynku okiennym zarówno w sferze wzornictwa jak i parametrów użytkowych.
Produkt objęty gwarancją 10 lat !!!

Okna w systemie SOFLINE 82
Okna w systemie ALPHALINE

Okna w systemie ALPHALINE

Sześciokomorowy system o głębokości zabudowy 90 mm ( szerokość ościeżnicy ) zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie: przy zastosowaniu szyby standardowej ( Ug=1,0 lub 1,1 Wm2K ) oraz ramy bez klina docieplającego uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła Uw = 1,1 do 1,2 Wm2K.
Zastosowanie nowatorskiego klina ocieplającego zintegrowanego z jedną z komór profila ramy dodatkowo zwiększa izolacyjność cieplną.
Potrójny układ uszczelek z uszczelką środkową zapewniają doskonałą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną. Sprawdzone wzmocnienie stalowe znane z profili 70-milimetrowych, zapewniające stabilność statyczną i długookresową funkcjonalność.
Produkt objęty gwarancją 10 lat !!!

Okna OVLO Classic

Nowoczesne budownictwo wymaga coraz wyższych standardów. okna OVLO Classic są odpowiedzią na najbardziej wysublimowane oczekiwania. Łączą w sobie najwyższą jakość wykonania, estetykę, trwałość, bezpieczeństwo oraz komfort.
okna OVLO Classic wyższa klasa profili połączona z niezwykle atrakcyjną ceną. Zdrowe i ekologiczne profile bezołowiowe produkowane na terenie Zielonych Płuc Polski.
Produkt objęty gwarancją 10 lat !!!

Okna OVLO Classic